showroom-slide1
predajna-slide2
predajna slide-3
predajna-mainpage
Orstap Nitra logo
Showroom a klientské centrum

Rastislavova 1250/323A
951 41 Lužianky

predajna_21_19633
Nové katalógy na stiahnutie
predajna_9_19602
Máte už
cenovú ponuku?

Pošlite nám ju na predajna@orstap.sk
a my vám urobíme lepšiu

Predaj keramických, gressových, kamenných obkladov a dlažieb, sanity a stavebnej chémie.

Našim zákazníkom ponúkame odborné poradenstvo, 16 vzorových kúpeľní a najpredávanejší sortiment na ploche 360m2. Nájdete u nás obklady, dlažby a sanitu všetkých európskych značiek za najlepšie ceny na trhu.

Sme klientské centrum pre…

Predaj obkladov, dlažieb a sanity - title mramor

Poradíme a pomôžeme Vám pri výbere obkladov, dlažieb a sanity. Navrhneme najideálnejšie riešenie podľa Vašich predstáv a vytvoríme 3D vizualizáciu.

Proces: poradenstvo, grafické návrhy, vizualizácie

Stretnutie

Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a dohodnite si termín stretnutia. Budeme pripravení sa Vám plne venovať. Okrem viac menej konkrétnych predstáv, ako by mala vaša budúca kúpeľňa vyzerať, je dôležité mať so sebou k dispozícii rozmery priestoru budúcej kúpeľne. Tieto údaje môžu mať formu projektovej dokumentácie (pdf, dwg), výkresu so zameraním alebo iba náčrtu priestoru a rozmeru. Dôležitý je nielen pôdorys, ale tiež výška stien, umiestnenie okien a dverí, prípadne skosenie podkrovného priestoru. Pokiaľ sú takisto pevne dané alebo realizované rozvody kúrenia, elektriny a vody, bude dobré rátať s nimi už od začiatku.

Predaj obkladov, dlažieb a sanity - proces forografia

Nápad

Pred samotným návrhom kúpeľne je potrebné riešiť technické prevedenie samotnej kúpeľne – to nechajte na nás. Rozvody vody, odpadu a technické riešenie je v spolupráci s realizačnou firmou základom funkčného a dizajnového celku kúpeľne. Pokiaľ sa na zameranie necítite, radi vám pomôžeme. Náš špecialista zhodnotí všetky Vaše požiadavky a predstavy, premyslí optimálne rozmiestnenie zariaďovacích prvkov a takisto aj spotrebičov. Pre dokonalé zladenie kúpeľne, vrátane nadväznosti a prepojenia ostatných miestností, s celkovou koncepciou Vášho domu alebo bytu, sme pripravení zaistiť Vám aj prítomnosť architekta.

Návrh

Náš špecialista si s Vami dohodne dispozičné riešenie, ponúkne obklady a dlažby a vybavenie zariaďovacích predmetov (sanita, vaňa, sprchovací kút, armatúry, kúpeľňový nábytok a doplnky) vo všetkých cenových úrovniach. Ponúkame Vám rôzne varianty štýlov od klasických cez retro až po dizajnové novinky. Záleží len na Vás, ktorému štýlu dáte prednosť. Nielen dizajn, ale aj funkčnosť a praktickosť spríjemnenia, užívanie a upratovanie celej kúpeľne. Vo zvolenej variante Vám potom náš špecialista navrhne rôzne riešenia obkladov a dlažieb, batérií a doplnkov. Vizualizačný program CADdecor Vám umožní všetko vidieť v náhľadoch na monitore. Už na druhej schôdzke získate takmer reálnu predstavu o svojej budúcej kúpeľni.

Dokumentácia

Spoločne s finálnym návrhom dostanete podklad pre realizáciu (kladačský plán). Samozrejmosťou je položkový výpis sortimentu s ponukou priamo pre Vás. Aj pre laika potom na stavbe bude kontrola stavebných prác a montáže vybraných výrobkov jednoduchšia.

Všetko perfektne pripravené pre realizačnú firmu.

Predaj obkladov, dlažieb a sanity - fotografia

Realizácia

Keď sme sa dostali až sem, čaká nás realizácia, samozrejme po dodaní vybraného tovaru na Vašu stavbu zadarmo. Pretože kvalitný tovar, či už sa jedná o zariaďovacie predmety alebo obklady, vyžaduje profesionálnu montáž. Spolupracujeme s radom preverených montážnych a obkladačských firiem a tie vám vykonajú vlastnú realizáciu podľa vašich predstáv. Realizácia preverenými firmami vám zaistí nielen kvalitnú montáž a profesionálne perfektný výsledný vzhľad vašej kúpeľne, ale aj kompletnú záruku na celé dielo.

Sortiment

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
Obklady a dlažby

Obklady a dlažby

Sanita

Sanita

Stavebná chémia

Stavebná chémia

Náš tím a kontakty

Peter Dobiáš

Peter Dobiáš

Vedúci predajne

037 65563 13
+421 908 746 814

dobias@orstap.sk

Matej Kovácz

Bc. Matej Kovács

Odborný predajca

+421 917 806 841

kovacs@orstap.sk

Dušan Šrámek

Dušan Šrámek

Odborný predajca

+421 905 446 288

sramek@orstap.sk

profile picture

Skladník

sklad@orstap.sk

Fakturačné údaje

ORSTAP NITRA spol. s r.o.
Zapísaný v OR OS NR, oddiel SRo, vl. č. 12336

Rastislavova 1350/323A
951 41 Lužianky

IČO: 36539856
DIČ: 2020152904
IČ DPH: SK2020152904

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára.